GeorgeSports Logo

 

Open water

Open water menu

2017 2016 2015
 
Seizoen Verenigings-
klassement
Vrije slag
Heren
Vrije slag
Dames
Schoolslag
Heren
Schoolslag
Dames
 

Alternatief klassement Open Water zwemmen 2017 Schoolslag Heren

Plaats Naam Vereniging 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 Totaal
1 Tim v d Berg MNC DORDRECHT 20 10     18 18 20       16   16 16   24   27 54 20 18     20 297
2 Wietse Beerens DOMMELBAARZEN         20 20     30   20   20 20   30   30 60   20   20   290
3 Nicko Kamphuis DE WARANDE   7     12 12     27   14   18 14   18   19 36   14   16   207
4 Olivier Jans HAGUE SWIMMING   9     14 16 18     10 18   10     21   16 42         16 190
5 Dennis Wijbenga STADSKANAAL   6                     12 18   27   22 48 18 16   18   185
6 Marijn Kagchelland ZPCH                 24   8   6 4   15   11 12   12 20   12 124
7 Jordy Jongenelen AQUADREAM 16 3     6 8       8 4     10   4         10     10 79
8 Paul Oudendijk DAW             16   21   10   8                 18     73
9 Cas Louwarts ZWEMSPORT PARKSTAD                         14 12         30 16         72
10 Richard van der Horst DE MEER   5                 12             10 24         14 65
11 Pieter Pijnenburg NUENEN 18 8     16                                     18 60
12 Diego de Meyer DE BRUINVIS         10 14                         18 14         56
13 Klaas van Egmond DBD           4 10   18                       8   4 8 52
14 Paul van den Heuvel ARETHUSA             14             6       8         14   42
15 Rene van Oudenaarde ZOC (SG)         8 10                           12         30
16 Yuri van Omme ZV HOOGLAND 14         6                                     20
17 Max Peters DOMMELBAARZEN                                     6       8   14
18 Gjalt de Man ZVS             12                                   12
  Hans Schoenmakers DAW   4                       8                     12
  Marco van Rooijen ARETHUSA                                             12   12
  Menno Bas ZWEMCLUB ZEIST                     6   2         4             12
22 Walter Stielstra TRB-RES                                             10   10
23 Tjeerd van Stein LINK                   9                             9
24 Boy Borreman LINK   1               7                             8
25 Bas van Haperen DIO                                             6   6
  Ruud van Heerbeek NUENEN                                   6             6
27 Hans Jansen HPC                         4                       4
  Ricardo Kloosterman DE BEVELANDERS                                   4             4
29 Mathijs Arnoldus WVZ                                   3             3
  Thomas Hesper VAN VLIET BARRACUDA                               3                 3
31 Harold Matla PSV                                   2             2
  Nader Khammassi WAVE                               2                 2
  Rob de Wit ARETHUSA                           2                     2
  Thies van Capelle TORPEDO   2                                             2
  Wouter Arnoldus WVZ                                   2             2
36 Jasper de Lanoy WAVE                               1                 1
  Uitgedeeld   68 55  0  0 104 108 90  0 120 34 108  0 110 110  0 145  0 164 330 80 98 38 108 98 1968

 
Nr Wedstrijd Puntenoverzicht
1 17-06-2017 Vriezenveen  alt
2 24-06-2017 Vianen  alt
3 25-06-2017 Rotterdam  alt
4 30-06-2017 Leiden  alt
5 01-07-2017 De Braakman  alt
6 02-07-2016 Sluis  alt
7 08-07-2017 De Binnenmaas  alt
8 09-07-2017 De Lektocht  alt
9 15-07-2017 Anna Paulowna  alt
10 15-07-2017 Bodegraven  alt
11 16-07-2017 Gaasperplas  alt
12 23-07-2017 Medemblik  alt
13 29-07-2017 De Bosbaan  alt
14 06-08-2017 Breda  alt
15 12-08-2017 Ijsselmeer  alt
16 12-08-2017 Heerjansdam  alt
17 26-08-2017 Eindhoven  alt
18 27-08-2017 Oosterhout  alt
19 02-09-2017 Wilhelminadorp  alt
20 03-09-2017 Vlissingen  alt
21 09-09-2017 Sleeuwijk  alt
22 10-09-2017 Hoorn  alt
23 10-09-2017 Vught  alt
24 16-09-2017 Oss  alt

 

 © George Sports 2017