GeorgeSports Logo

 

Open water

Open water menu

2017 2016 2015
 
Seizoen Verenigings-
klassement
Vrije slag
Heren
Vrije slag
Dames
Schoolslag
Heren
Schoolslag
Dames
 

Alternatief klassement Open Water zwemmen 2017 Vrije slag Heren

Plaats Naam Vereniging 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... 24 Totaal
1 Remco van Althuis PSV 40 45 30 40 20 40 56 48   40 50 24     433
2 Erno Vriens WZ&PC 40 42   36   54 50 32   36 44       334
3 Olivier Jans HAGUE SWIMMING   35   24   14 44 40   28 34 32     251
4 Fergil Hesterman HET Y 36 7   21   32 38 30       12     176
5 Marijn Kagchelland ZPCH 36 20 37   8 12 16       8 21     158
6 David Kuijpers ORCA         16 48     30   16 28     138
7 Damian Martens HET Y   8   32     8 8 27   14 27     124
8 Klaas v Beek  VZV 24 16   7 12 26 12     16 8       121
9 Lars Bottelier VZV             40 36       40     116
10 Maikel vd Linden KIMBRIA       18 14 26 20     20   8     106
11 Rick van Hamond DE DOMMELBAARZEN 32       18 48                 98
12 Timo Dinkelberg ALBION   6         10 4   32 12 30     94
13 Jorgos Skotadis DE DOLFIJN                     36 36     72
14 Thijmen v Beek KOEWACHT 28 8     6       21   4       67
15 Pieter Pickhardt ZPC DE HOF (SG)   5   10         24     24     63
  Rick Embregts DE WARANDE 32     17       14             63
17 Jari Groenhart TRIVIA                     60       60
18 Marcel Reefhuis WS TWENTE 16 12         8   18           54
19 Rick Nobels ZV HOORN 24 1 24                       49
20 Sven Elfferich HET Y       9     12     24         45
21 Bob de Vries AQUAPOLDRO 20 24                         44
22 Chad Michau DWK   40                         40
  Pepijn Smits PSV               40             40
24 Ben Zentveld VZV   4               12 6 12     34
25 Jeffrey Camphens DWT 28                     4     32
26 Christiaan Smit HAGUE SWIMMING                     12 16     28
27 Dario v Hulst ZWEMSPORT PARKSTAD         10 14         2       26
28 Arjan Bellaart HET Y                 15     9     24
  Timos Skotadis DE DOLFIJN                     4 20     24
30 Jo-an Mudde ZEESTER-MEERVAL   2         4         15     21
  Rens van Beek AQUA-NOVIO'94     21                       21
32 Bas Takken DE DOLFIJN                     20       20
  Joris Jaarsma DE VEENE 20                           20
  Sander Crooijmans VZC E&P               20             20
35 Mark Gorissen ZWEMSPORT PARKSTAD                       18     18
  Tristan Stam ZOB'66     18                       18
37 Daniel Nijzink DE MORS 16                           16
  Vincent Crooijmans VZC E&P               16             16
39 Joop Truijen NEDERWEERT     15                       15
40 Arjan Prins DEDEMSVAART-AC 12                           12
  Christian Broodman HET Y                 12           12
  Nick vd Woude ZV HAERLEM               12             12
  Paul vd Voort DE ZWOER     12                       12
  Sander Riezebos WS TWENTE 12                           12
  Tenzin Tieman VZV 8                 4         12
  Tom Balsen Versteeg HIERONYMUS           12                 12
47 Saco d Vries ZV HOORN 8               3           11
48 Stefan Timmermans RZC               10             10
49 Colin Degenaars ZV HAERLEM               6       3     9
  Jeroen van Blanken DE LANSINGH     9                       9
  Mart de Koning ZOB'66     9                       9
  Otto Zeijpveld DE BERKELDUIKERS                 9           9
  Vincent Dermaux AQUADREAM       1           8         9
54 Dennis Wijbenga STADSKANAAL 4           4               8
  Jan Brink Z&PC DE ZEEUWSE KUST         4 4                 8
  Rutger Dalm DE LANSINGH     8                       8
  Vincent de Munter ZWEMSPORT PARKSTAD               8             8
58 Martijn van den Berge DE LANSINGH     7                       7
59 Boaz Troost ZOB'66     6                       6
  Gijs Ruijgrok WZK ZWEMMEN                       6     6
  Jacob Mackloet SCHOTEJIL             6               6
  Jitse Dekker OUDE VEER                 6           6
63 Frank Heestermans DE VRIJE SLAG               4             4
  Iwan Vos VZV         2   2               4
  Jan Willem Goos VZ&PC 4                           4
66 John van der Vliet PSV     3                       3
  Kristiaan Lenos LZ 1886       3                     3
68 Daan Jente ZWEMSPORT PARKSTAD               2             2
  Robin v Beek LZ 1886       2                     2
  Uitgedeeld   440 275 199 220 110 330 330 330 165 220 330 385  0  0 3334

 
Nr Wedstrijd Puntenoverzicht
1 17-06-2017 Vriezenveen  alt
2 24-06-2017 Vianen  alt
3 25-06-2017 Rotterdam  alt
4 30-06-2017 Leiden  alt
5 01-07-2017 De Braakman  alt
6 02-07-2016 Sluis  alt
7 08-07-2017 De Binnenmaas  alt
8 09-07-2017 De Lektocht  alt
9 15-07-2017 Anna Paulowna  alt
10 15-07-2017 Bodegraven  alt
11 16-07-2017 Gaasperplas  alt
12 23-07-2017 Medemblik  alt
13 29-07-2017 De Bosbaan  
14 06-08-2017 Breda  
15 12-08-2017 Ijsselmeer  
16 12-08-2017 Heerjansdam  
17 26-08-2017 Eindhoven  
18 27-08-2017 Oosterhout  
19 02-09-2017 Wilhelminadorp  
20 03-09-2017 Vlissingen  
21 09-09-2017 Sleeuwijk  
22 10-09-2017 Hoorn  
23 10-09-2017 Vught  
24 16-09-2017 Oss  

 

 © George Sports 2017