GeorgeSports Logo

 

Open water

2018 2017 2016 2015
 
Verenigings-
klassement
VR
H
VR
D
SS
H
SS
D
VR
HM
VR
DM
SS
HM
SS
DM
 

Alternatief klassement Open Water zwemmen 2018 Schoolslag Dames

 

Plaats Naam Vereniging 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... 22 Totaal
1 Marlinde Beukers WVZ 10 27     30 8   30 18 18   10 54       205
2 Sanne Homan ZPCH 7 21   18 21 7   25 14 14     30       157
3 Maike van de Velde ZPCH 8 24       6   18 16 16     24       112
4 Chantal van der Horst DE MEER   30     30       20 20             100
5 Manon Kloosterman DE BEVELANDERS       20 24               48       92
6 Kim de Jong LINK           10             60       70
7 DaniŽlle Meinema ZV 44           9       12   8 36       65
8 Esmee Lanckohr ZWEMSPORT PARKSTAD 9                     9 42       60
9 Kim van Rossum AQUADREAM   9   20       12 4       6       51
10 Kim de Winter DE BEVELANDERS       25 12                       37
11 Lobke Wilmink ZPCH 5         2     12 4     12       35
12 Dominique van Vuure DE DOLFIJN           3       10     18       31
13 Quinty Rouschop ZWEMSPORT PARKSTAD       10 18                       28
14 Michelle Diepeveen DE BLAUWE SCHUUR   18                             18
15 Esther Hoezen DE BLAUWE SCHUUR   15                             15
  Ryan Verplanke SCHELDESTROOM         15                       15
17 Liesbeth van Mill DWK               14                 14
18 Denice koolman ZV 44           5           7         12
  Eline Schaap BZ&PC BODEGRAVEN   12                             12
  Myrthe Winkels TRIVIA                 10 2             12
21 Nini van Dongen-de Paepe DE DEVEL               10                 10
22 Alysha de Jong ZPCH                   8             8
  Manon Post ZIGNEA                 8               8
  Rebecca Evers ZOB'66               8                 8
  Valerie Bakker NJORD       8                         8
26 Chrissy Vlaardingerbroek DE WATERVOGELS               7                 7
  Marion Brobbel-Groenewoud ZVS       7                         7
28 Anneke van der Laan ORCA                   6             6
  ChimŤne Breuring DE ZAAN                 6               6
  Merel Verhulst DE HAAIEN                       6         6
  Renske Dutilh HET Y 6                               6
  Rozemarijn van Haaff ZOB'66               6                 6
33 Mara Steenbakker DE BEVELANDERS                       5         5
  Sophie van der Leije DE GOOYE               5                 5
35 Anne Noom HET Y           4                     4
  Cynthia koolman ZV 44                       4         4
  DaniŽlle Schipper ZOB'66               4                 4
38 Isabelle Janssen MNC DORDRECHT               3                 3
39 Michelle Zwankhuizen DE GOOYE               2                 2
  Nathalie Flohil ZIGNEA                 2               2
41 Femke van Boheemen DE HAAIEN           1                     1
  Uitgedeeld   45 156  0 108 150 55  0 144 110 110  0 49 330  0  0  0 1257


 

Nr Wedstrijd Puntenoverzicht
1 10-06-2018 Huizen  alt
2 23-06-2018 Bodegraven  alt
3 29-06-2018 Leiden  alt
4 30-06-2018 Braakman  alt
5 01-07-2018 Sluis  alt
6 07-07-2018 Vianen  alt
7 08-07-2018 Culemborg  alt
8 14-07-2018 Strijen  alt
9 15-07-2018 Amsterdam  alt
10 21-07-2018 Hoorn  alt
11 22-07-2018 Medemblik  alt
12 28-07-2018 ONK  alt
13 29-07-2018 ONK  alt
14 11-08-2018 Medemblik  alt
15 26-08-2018 Oosterhout  
16 01-09-2018 Wilhelminadorp  
17 02-09-2018 Vlissingen  
18 08-09-2018 Sleeuwijk  
19 09-09-2018 Vught  
20 15-09-2018 Oss  
21 16-09-2018 Anna Paulowna  
22 22-09-2018 Maastricht  


 

Klik hier voor de puntentelling en de spelregels

 © George Sports 2018