GeorgeSports Logo

 

Open water

2018 2017 2016 2015
 
Verenigings-
klassement
VR
H
VR
D
SS
H
SS
D
VR
HM
VR
DM
SS
HM
SS
DM
 

Alternatief klassement Open Water zwemmen 2018 Vrije slag Dames

 

Plaats Naam Vereniging 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 Totaal
1 Janina Beckers ZWEMSPORT PARKSTAD 40     30 60   50 60 56 56 40 80 72         50 50 40   20 704
2 Carolien Beckers ZWEMSPORT PARKSTAD 36     27 38   24 54 46 44 36 48 64   46 20 60 43 37 46   18 687
3 Amy van Lier DE WARANDE 25 41 37 18 38 37       22 21   16   37 18 46 40 44 41 40 14 535
4 Anne Noom HET Y 32   9 14 36 45 32     12 27 24 40   40 16 52 37 39   36 8 499
5 Samantha v Vuure DE DOLFIJN           50 20 48 40 30 70 32 34                   324
6 Kyanie Blom ZWEMSPORT PARKSTAD 21     15 20   4 34 20   28   8   18 14 32 30 26 35   16 321
7 Lisanne Andeweg ZUIDERZEEZWEMMERS 4 32 8     32 8 28 6 16 15   7   28         26 28 12 250
8 Leonie van Noort WVZ     30   36   36   40     64     40               246
9 Lisa Dreesens HAGUE SWIMMING             48         40 48 100                 236
10 Lize Janna de Vries ORCA                 32 20 32 56 56                   196
11 Serena Stel DE DOLFIJN             40         72 80                   192
12 Renske Dutilh HET Y 3 20 24     8     16   32               20   21 10 154
13 Manon Van Esch TRB-RES 21           12       60   32           5       130
14 DŤlenn van Oostrom VZC-E&P                     26       15       24 29 32   126
15 Grith Sigsgaard ZPCH 9                   24     90                 123
16 Suze Kuipers ORCA                 8 24   8     25   46           111
17 Marlinde Beukers WVZ 5 10 7   12 6   10 10 4 18   8             8 8   106
18 Dominique van Vuure DE DOLFIJN           16   28 14   40   5                   103
19 Demi van Hulst ZWEMSPORT PARKSTAD 2     8       14     20       1   12 23 4 10   2 96
20 Marij van der Mast PSV   40               32   16                     88
21 Linda Hoogendam WVZ                     12     70                 82
22 Margot Stenveld AQUA'68                           80                 80
23 Simone de Rijcke KOEWACHT       24 50                                   74
24 Marije Dinkelberg ALBION     5         8   2 9         12 10     3 23   72
25 DaniŽlle Meinema ZV 44           20 14   4       9       24           71
26 Denice koolman ZV 44           30 12     4     6         16         68
27 Maaike Vooren DAW   28   7                                 24   59
28 Feia Persad ZV HOORN   7   2             24                 1 21   55
29 Lisa de Beijer† PSV           12   24   6                 3       45
30 Lindsey Berghuis ZV 44           24     20                           44
31 Karin Stein ZV VLAARDINGEN/SCHIEDAM           27                 16               43
32 Imani de Jong ZPCH                   40                         40
  Isabelle Castelijns HIERONYMUS                             4     12 8 16     40
34 Kirsten Walraven DE ZEEUWSE KUST       11 4                     6 16           37
35 Kaylee de Jong ZPCH   36                                         36
36 Cynthia koolman ZV 44           21             1         12         34
  Fiona Meuffels RZ               12                     12 4   6 34
38 Elinore de Jong HAGUE SWIMMING                 14 18                         32
39 Josine Dorsselaar† KOEWACHT       6 4                     8 12           30
40 Irene van der Laan ZV VLAARDINGEN/SCHIEDAM                     16         4 6           26
41 Nasca van Dijk KOEWACHT           15   8                   2         25
42 Martine van Onna ARETHUSA           24                                 24
43 Maike van de Velde ZPCH             10 9 4                           23
  Takyiwa Sam ZV HOORN   23                                         23
45 Hester Blom HET Y     21                                       21
46 Lotte Coenen HYDROFIEL   8 12                                       20
47 Babet de Voogd DE ZEEUWSE KUST                               10 8           18
  Ipek Altan HET Y     18                                       18
  Liselotte Joling PSV           8   10                             18
  Patty Verhagen PSV           18                                 18
51 Irmgard van Weeghel HATTO HEIM                                         17   17
52 Angelique van Vark DE GOUWE         16                                   16
  Gijsbertine Mantel ZV DE BRON                     16                       16
  Jasmijn Ruijgrok WZK ZWEMMEN     15                               1       16
55 Anne Dickens DE WARANDE 6       8                                   14
  Lisa Hofland MSV ZEEMACHT                                         14   14
57 Charlotte MoesCharlotte Moes ZV DE BRON                     12                       12
  Evelien Sohl HET Y 12                                           12
  Evy Ulijn ARETHUSA                                       12     12
  Kira Keij PSV           12                                 12
  Maaike Broersma BZ&PC BODEGRAVEN   12                                         12
  Renske Groenewoud OUDE VEER                                         12   12
63 Kim de Jong LINK     6                             5         11
  Laura Staal OCEANUS   4       4                             3   11
  Marion Brobbel-Groenewoud ZVS           3         8                       11
66 Kayleigh Kloet ZOC (SG)                                   4     6   10
  Samantha Gerritse LINK               7         3                   10
  Zoe Ulkeman DE BERKELDUIKERS           2             4       4           10
69 Amber Bellaart HET Y         2     5                         2   9
  Benthe Knol ZC BORGER     9                                       9
  Ineke Weekers PSV           9                                 9
  Kyra Wijnker DAW                                         9   9
  Yvonne Engel DE ZAAN 3         3         3                       9
74 Chayenne Poorts ZWEMSPORT PARKSTAD             8                               8
75 Ymke Dragstra ZPC AMERSFOORT           7                                 7
76 Chantal Beijer DWT   6                                         6
  Jeanette Ghatas-Hoogesteger DE ZAAN           6                                 6
  Jody Sturms KOEWACHT               6                             6
  Jonne Moleman LINK               4         2                   6
  Kristel Beijk DE COLUMBIAAN     6                                       6
  Lieke Nijmeijer ZPC AMERSFOORT         6                                   6
  Nike Tolsma ZIGNEA             6                               6
83 Emma Riemers MSV ZEEMACHT   5                                         5
84 Dewi Sint-Nicolaas ZVS                     4                       4
  Esmee Lanckohr ZWEMSPORT PARKSTAD                                           4 4
  Isabelle Loof DE BRUINVIS                               2 2           4
  Lelie van Everdingen DE VRIJE SLAG             4                               4
  Lize Ulijn ARETHUSA                                       4     4
  Marijke Campfens DE GEUL               4                             4
  Nuria Boersma WZK ZWEMMEN     4                                       4
  Sam IJzerman DE GEUL               4                             4
  Tara van Leeuwen KZC                                         4   4
93 Cathelijn Bogers WZK ZWEMMEN     3                                       3
  Inge Vieveen WVZ                             3               3
  Marieke Voorn DE OTTERS/HET GOOI     3                                       3
  Sophie van der Leije DE GOOYE               3                             3
97 Aniek Aarts ZDF               2                             2
  Anne-Irene Ducheine HOOGLAND                                     2       2
  Debra de Lange DE GEUL               2                             2
  Janneke Lenderink DE DINKEL                             2               2
  Jasmijn van Genderen DE ZAAN   2                                         2
  Leonie Nijenhuis ZUIDERZEEZWEMMERS     2                                       2
  Mara Steenbakker DE BEVELANDERS       2                                     2
  Wendy de Groot BZC BRANDENBURG             2                               2
105 Eline Nijskens KOEWACHT       1                                     1
  Emma van Leeuwen DAW   1                                         1
  Isabelle Janssen MNC DORDRECHT               1                             1
  Jill de Heus ZV VLAARDINGEN/SCHIEDAM     1                                       1
  JoŽlla Bruins ZPC AMERSFOORT 1                                           1
  Lisanne van Giessen ZVDO'74                                   1         1
  Myra Smulders HOOGLAND           1                                 1
  Uitgedeeld   220 275 220 165 330 440 330 385 330 330 593 440 495 340 275 110 330 275 275 275 300 110 6843


 

Nr Wedstrijd Puntenoverzicht
1 10-06-2018 Huizen  alt
2 23-06-2018 Bodegraven  alt
3 29-06-2018 Leiden  alt
4 30-06-2018 Braakman  alt
5 01-07-2018 Sluis  alt
6 07-07-2018 Vianen  alt
7 08-07-2018 Culemborg  alt
8 14-07-2018 Strijen  alt
9 15-07-2018 Amsterdam  alt
10 21-07-2018 Hoorn  alt
11 22-07-2018 Medemblik  alt
12 28-07-2018 ONK  alt
13 29-07-2018 ONK  alt
14 11-08-2018 Medemblik  alt
15 26-08-2018 Oosterhout  alt
16 01-09-2018 Wilhelminadorp  alt
17 02-09-2018 Vlissingen  alt
18 08-09-2018 Sleeuwijk  alt
19 09-09-2018 Vught  alt
20 15-09-2018 Oss  alt
21 16-09-2018 Anna Paulowna  alt
22 22-09-2018 Maastricht  alt


 

Klik hier voor de puntentelling en de spelregels

 © George Sports 2018