GeorgeSports Logo

 

Open water

2018 2017 2016 2015
 
Verenigings-
klassement
VR
H
VR
D
SS
H
SS
D
VR
HM
VR
DM
SS
HM
SS
DM
 

Alternatief klassement Open Water zwemmen 2018 Vrije slag Heren Masters

 

Plaats Naam Vereniging 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 Totaal
1 Jo-an Mudde ARETHUSA 10   10     10   10         48   7 8 9 10 9 10     141
2 Klaas van Beek ZWEMSPORT PARKSTAD   9 8 10   8     16 18     24   8 6             107
3 Otto Zeijpveld DE BERKELDUIKERS 8 8 6 9 9 6   9       8     6 4 6   8     9 96
4 Jan Brink DE ZEEUWSE KUST         10               60     10 10           90
5 Christian Broodman HET Y 5 5 3         4 8 14     6   4 5 4 9 5   9   81
6 Kristiaan Lenos LZ 1886 9             3 14     6     5 3 5 8 6   10   69
7 Wietse Beerens DOMMELBAARZEN                 18 20         9 7 8           62
8 Timo Dinkelberg ALBION           9     20     10     10 9             58
9 René Janssen VZV   6 5     5   7       9 18           7       57
10 Bob de Vries RACING CLUB                         54                   54
11 Arjan Bellaart HET Y   7 7     3   6       7 12               8   50
12 Pim Vogel DE DEVEL                         42                   42
13 Pieter Pickhardt ZPC DE HOF (SG)     9                   30                   39
14 Dennis de Waard VZV     4   8 2   5   16   2                     37
15 Damian Martens HET Y                         36                   36
  Lars Schoffelmeer ZPB H&L           7   8             2 2 7   10       36
17 Rob Hanou PSV 3   2 8 5 1   1 6 6                         32
18 Colin Degenaars ZPCH                   12   4           1 1   7 5 30
19 Rob Kamphuis DE WARANDE   3   6 7             1     1     7 4       29
20 Erwin Zuijdervelt DE FUTEN 1   1   4         10                       4 20
  Vincent Dermaux AQUADREAM                       5           6   9     20
22 Martijn Butter OEZA       4 6       4                       5   19
23 Lex Hoogendam DE DEVEL       5 1                     1 3     8     18
24 Dennis Wijbenga NOVA   4             12                           16
25 Arno Stap LZ 1886                                 1     6 6 2 15
26 Fergil Hesterman HET Y           4     10                           14
  Francis Roosen NJORD                                   4 3 7     14
28 Flip Moerenhout TRB-RES       7 3                       2           12
29 Jan-Willem van der Graaff PSV   10                                         10
  Marcel Reefhuis WS TWENTE 7                           3               10
  Marco Panosetti TIBURÓN                                           10 10
32 Richard Broer PLONS   2                                       7 9
33 John Dam ZIGNEA                   8                         8
  Simon Cornelissen TIBURÓN                                           8 8
35 Piet Schop DE BEVELANDERS       3 2                           2       7
36 Martin Lacko MZ&PC                                           6 6
  Sander van Elburg PSV 6                                           6
38 Joost de Kroon AQUAMIGOS                                       5     5
  Markus van Rest WVZ 2 1                               2         5
  Nico Paasse SCHOTEJIL                                   5         5
41 Erland Morelissen IJSSELMEER 4                                           4
  Gerko Versluis ZUIDERZEEZWEMMERS                   4                         4
  paul van der voort DE ZWOER       1                                 2 1 4
  Pieter-Sjaak Baijs AQUARIUS                                         4   4
  Wouter van der Stelt DE BIESBOSCHZWEMMERS                                       4     4
46 Ivo Grosveld TIBURÓN                                           3 3
  Jeroen Vogelsang DAW                                       3     3
  Martijn Kornet ZWEMLUST-DEN HOMMEL                       3                     3
  Paul van den Heuvel ARETHUSA                                   3         3
  Peter Schelvis LINK                                         3   3
51 Frank Jacobs DZT'62                   2                         2
  Nico Rozemeijer AQUAFIT                 2                           2
  Nordin Termoshuizen WVZ               2                             2
  Willem Putter ZV VLAARDINGEN/SCHIEDAM       2                                     2
  Willem van der Weijden ARETHUSA                                       2     2
56 Jory van der Gracht OEZA                                         1   1
  Maarten Angenent LZ 1886                                       1     1
  Uitgedeeld   55 55 55 55 55 55  0 55 110 110  0 55 330  0 55 55 55 55 55 55 55 55 1430


 

Nr Wedstrijd Puntenoverzicht
1 10-06-2018 Huizen  alt
2 23-06-2018 Bodegraven  alt
3 29-06-2018 Leiden  alt
4 30-06-2018 Braakman  alt
5 01-07-2018 Sluis  alt
6 07-07-2018 Vianen  alt
7 08-07-2018 Culemborg  alt
8 14-07-2018 Strijen  alt
9 15-07-2018 Amsterdam  alt
10 21-07-2018 Hoorn  alt
11 22-07-2018 Medemblik  alt
12 28-07-2018 ONK  alt
13 29-07-2018 ONK  alt
14 11-08-2018 Medemblik  alt
15 26-08-2018 Oosterhout  alt
16 01-09-2018 Wilhelminadorp  alt
17 02-09-2018 Vlissingen  alt
18 08-09-2018 Sleeuwijk  alt
19 09-09-2018 Vught  alt
20 15-09-2018 Oss  alt
21 16-09-2018 Anna Paulowna  alt
22 22-09-2018 Maastricht  alt


 

Klik hier voor de puntentelling en de spelregels

 © George Sports 2018