GeorgeSports Logo

 

Open water

2018 2017 2016 2015
 
Verenigings-
klassement
VR
H
VR
D
SS
H
SS
D
VR
HM
VR
DM
SS
HM
SS
DM
 

Alternatief klassement Open Water zwemmen 2018 Schoolslag Heren Masters

 

Plaats Naam Vereniging 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... 22 Totaal
1 Rob Hanou PSV 10 10   10 10 10   10 10 18   40 10       138
2 Wietse Beerens DOMMELBAARZEN       9 9       9 20   36 9       92
3 Jeroen de Haan HET Y 8         6     5 14   28 8       69
4 Hans Schoenmakers DAW 7 8   7 6 4   5   12   12         61
5 Dennis Wijbenga NOVA   9       8   4 4     32         57
6 Pieter Pijnenburg NUENEN           7   8 7     24         46
7 Paul van den Heuvel ARETHUSA         8 5     3     20 7       43
8 Marco van Rooijen ARETHUSA   5     7 1   3 1     16 1       34
9 Richard van der Horst DE MEER           9     6 16             31
10 Paul Oudendijk DAW           2   2 2 8   8 4       26
11 Tim van den Berg ROTTERDAM SWIMMING       8       9 8               25
12 Harold Matla PSV   7       3   7         5       22
13 Coen de Ridder KOEWACHT 6     3 5     1         3       18
14 Heiner Stevens ZIGNEA   6               10             16
15 Martin de Wildt NUENEN               6         6       12
16 Gerrit Klaas van der Vaart DE HAAIEN 4 3                     2       9
  Guus Razoux Schultz IJSSELMEER 9                               9
  Hans van Vastenhoven OLD DUTCH 5     2 2                       9
  Rene van Oudenaarde ZOC (SG)       5 4                       9
20 Jordy Jongenelen AQUADREAM                   6             6
  Otto Zeijpveld DE BERKELDUIKERS       6                         6
22 Arnout Angenent HAGUE SWIMMING   4                             4
  Jeroen Vogelsang DAW                   4             4
  Piet Schop DE BEVELANDERS                       4         4
  Vincent Dermaux AQUADREAM       4                         4
26 Flip Moerenhout TRB-RES         3                       3
  Sander van Elburg PSV 3                               3
28 André Pantekoek DE DEVEL 2                               2
  Bas Nijssen ZDF   2                             2
  Stefan Tijms OEZA                   2             2
31 Frank Scheele SCHELDESTROOM       1                         1
  Martijn de Jong DWK   1                             1
  Wim van Vroonhoven PSV         1                       1
  Uitgedeeld   54 55  0 55 55 55  0 55 55 110  0 220 55  0  0  0 769


 

Nr Wedstrijd Puntenoverzicht
1 10-06-2018 Huizen  alt
2 23-06-2018 Bodegraven  alt
3 29-06-2018 Leiden  alt
4 30-06-2018 Braakman  alt
5 01-07-2018 Sluis  alt
6 07-07-2018 Vianen  alt
7 08-07-2018 Culemborg  alt
8 14-07-2018 Strijen  alt
9 15-07-2018 Amsterdam  alt
10 21-07-2018 Hoorn  alt
11 22-07-2018 Medemblik  alt
12 28-07-2018 ONK  alt
13 29-07-2018 ONK  alt
14 11-08-2018 Medemblik  alt
15 26-08-2018 Oosterhout  
16 01-09-2018 Wilhelminadorp  
17 02-09-2018 Vlissingen  
18 08-09-2018 Sleeuwijk  
19 09-09-2018 Vught  
20 15-09-2018 Oss  
21 16-09-2018 Anna Paulowna  
22 22-09-2018 Maastricht  


 

Klik hier voor de puntentelling en de spelregels

 © George Sports 2018