GeorgeSports Logo

 

Open water

2018 2017 2016 2015
 
Verenigings-
klassement
VR
H
VR
D
SS
H
SS
D
VR
HM
VR
DM
SS
HM
SS
DM
 

Alternatief klassement Open Water zwemmen 2018 Vrije slag Dames Masters

 

Plaats Naam Vereniging 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 Totaal
1 Karin Stein ZV VLAARDINGEN/SCHIEDAM 7 8 7   8 10   10 20 20   10 48   10         10 10   178
2 Irene van der Laan ZV VLAARDINGEN/SCHIEDAM               6 16 18     60     10 10           120
3 Maaike Vooren DAW 10 9   10 10               54           9       102
4 Lisanne Andeweg ZUIDERZEEZWEMMERS 6 7 9     6   8 18 14     24   7               99
5 Laura Staal OCEANUS 5   4   9 8   5 10 16     30               9   96
6 Marije Dinkelberg ALBION                       9 42     7 8 10         76
7 Desiree Emmen DE WARANDE   6 6   7 9   7         18   8         9     70
8 Riny Zeijpveld-Meuleman DE BERKELDUIKERS 2 4 1 3 5 3   3       8     4 5 6   2 5   8 59
9 Anne Noom HET Y 9   10 9                     9 9     8       54
  Nadya Putter ZV VLAARDINGEN/SCHIEDAM       8 6 5   1 4           6 8 9   7       54
11 Noa Oldenhof DE DOLFIJN                 14       36                   50
12 Astrid Koert MNC DORDRECHT         2               12   3 6 7           30
  Linda Hoogendam WVZ 1 2 3                 6       2 4     4 8   30
14 Conny Boer-Buys ZV VLAARDINGEN/SCHIEDAM           2       12         5         7     26
  Liselotte Joling PSV   10       7   9                             26
16 Chantal Verhoeff OLD DUTCH                       5           9 5 6     25
17 Melanie Kuiper ZIGNEA   5             12       6                   23
18 Marijke van Hoek DE ZEEUWSE KUST       6 3     2               4 3           18
19 Grith Sigsgaard ZPCH 8   8                                       16
  Lisenka Kornet ZWEMLUST-DEN HOMMEL 3 3     4 4                     2           16
21 Josine van Dorsselaer KOEWACHT       4         8             3             15
  Sabrina Boekhout DE BIESBOSCHZWEMMERS                                   8 4 3     15
23 Gonnie Bak PSV                   2               5     6   13
24 Gudule van der Meer PSV       5 1                         6         12
25 Anne-Irene Ducheine HOOGLAND                 6           1       3       10
  Eline Nijskens KOEWACHT                                   7 1 2     10
  Jessica Klaassen KOEWACHT       2         2             1 5           10
  Manon Koster TIBURÓN                                           10 10
  Manon van Esch TRB-RES                                     10       10
  Richenne Zeebregts NUENEN                   10                         10
31 Andrea van der Zwet VZV                   8   1                     9
  Evy Ulijn TIBURÓN                                           9 9
33 Martine van Onna ARETHUSA                                       8     8
34 Katinka van Dongen-Lodder DE DEVEL       7                                     7
  Lizet Elsten ZDF                                   2       5 7
  Machteld Stilting ZPC AMERSFOORT                                         7   7
  Sarah Daemen KIMBRIA                                           7 7
  Wendy de Groot BZC BRANDENBURG                       7                     7
39 Anne Verhoef TIBURÓN                                           6 6
  Fiona Meuffels RZ                                     6       6
  Katinka Elders OCEANUS                   6                         6
42 Kathleen Cornelissen TIBURÓN                                       1   4 5
  Nadine Scheeve ZWEMLUST-DEN HOMMEL                                         5   5
  Wendy Baljet HET Y     5                                       5
45 Eskil Elfferich HET Y                                         4   4
  Evelien Sohl HET Y 4                                           4
  Ilona Hogerheyde DAW                       4                     4
  Ilse Traksel ZV HAERLEM                   4                         4
  Ingeborg Speelman Hamelink KOEWACHT                       3         1           4
  Marjon Pol ZWEMLUST-DEN HOMMEL   1       1           2                     4
  Patty Verhagen PSV               4                             4
  Sandra Schellekens SWNZ (SG)                                   4         4
53 Laurin Heemskerk-Stevens OLD DUTCH                                   3         3
  Martine Peterse ZV HOORN                                         3   3
55 Maaike de Boer DE DUINKIKKERS                             2               2
  Suzan Blankestijn LZ 1886     2                                       2
57 Francisca Wagenvoort DE WATERRATTEN                                   1         1
  Miriam van Noorden SCHELDESTROOM       1                                     1
  Uitgedeeld   55 55 55 55 55 55  0 55 110 110  0 55 330  0 55 55 55 55 55 55 52 49 1421


 

Nr Wedstrijd Puntenoverzicht
1 10-06-2018 Huizen  alt
2 23-06-2018 Bodegraven  alt
3 29-06-2018 Leiden  alt
4 30-06-2018 Braakman  alt
5 01-07-2018 Sluis  alt
6 07-07-2018 Vianen  alt
7 08-07-2018 Culemborg  alt
8 14-07-2018 Strijen  alt
9 15-07-2018 Amsterdam  alt
10 21-07-2018 Hoorn  alt
11 22-07-2018 Medemblik  alt
12 28-07-2018 ONK  alt
13 29-07-2018 ONK  alt
14 11-08-2018 Medemblik  alt
15 26-08-2018 Oosterhout  alt
16 01-09-2018 Wilhelminadorp  alt
17 02-09-2018 Vlissingen  alt
18 08-09-2018 Sleeuwijk  alt
19 09-09-2018 Vught  alt
20 15-09-2018 Oss  alt
21 16-09-2018 Anna Paulowna  alt
22 22-09-2018 Maastricht  alt


 

Klik hier voor de puntentelling en de spelregels

 © George Sports 2018