GeorgeSports Logo

 

Open water

2018 2017 2016 2015
 
Verenigings-
klassement
VR
H
VR
D
SS
H
SS
D
VR
HM
VR
DM
SS
HM
SS
DM
 

Alternatief klassement Open Water zwemmen 2018 Schoolslag Dames Masters

 

Plaats Naam Vereniging 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 Totaal
1 Wendy Baljet HET Y 9 8       9       20   36 9           9   10   110
2 Chantal van der Horst DE MEER         10 8     10 18         10 9 9 9 10   9   102
3 Gonnie Bak PSV 8 6   10 7 6   7 8 16           2 5 10 7   8   100
4 Karin Stein ZV VLAARDINGEN/SCHIEDAM 10 7     6 7   8 9     20 8             10 7   92
5 Mieke van der Fluit SBC2000           10   10       40 10   9               79
6 Marijke van Hoek DE ZEEUWSE KUST       9 8     9       32       10 10           78
7 Manon Kloosterman DE BEVELANDERS       8 9             28       7 8           60
8 Karin Vrijburg-Volwater DE COLUMBIAAN   9                   24       8             41
9 Inge Wolfs PLONS               5       12     3 6 7           33
  Marije Dirkx DWT 7 4       5   6 6                       5   33
11 Liesbeth van Mill DWK 6 3       4   3 3     8     5               32
12 Ingeborg Speelman Hamelink KOEWACHT       6 3 3           4 5   1 3 4           29
13 Karin van Nassau-van den Heuve OLD DUTCH         5         14             1     7     27
14 Aylin van Uffelen ZPB H&L               4             2 5 6   8       25
15 Iris van Aurich DWK   2             5     16                     23
16 Linda van Klei-Janssen ZPB H&L           1   2         7       3   6       19
17 Machteld Stilting ZPC AMERSFOORT 4                       4           5   4   17
18 Nini van Dongen-de Paepe DE DEVEL   1   4 2               3           3   3   16
19 Selena Poole DE ZEEUWSE KUST       5 4                     4 2           15
20 Greta Wyma-Teitsma DWK                 2 12                         14
  Lizet Elsten ZDF                                   6 2 6     14
22 Fiona Meuffels RZ                                     4 9     13
  Kim van Rossum AQUADREAM                         1         7 1 4     13
24 Conny Veenings-Molenaar ZV HAERLEM                   10                         10
  Ineke Weekers PSV   10                                         10
26 Sanne Munnikhuis ZV HAERLEM         1         8                         9
27 Gudule van der Meer PSV                                   8         8
  Martine van Onna ARETHUSA                                       8     8
  Selene Wortel HIERONYMUS                             8               8
30 Anne Noom HET Y       7                                     7
  Leonie Nijenhuis ZUIDERZEEZWEMMERS                 7                           7
  Nadja Wortel HIERONYMUS                             7               7
  Yvonne Herber-Zwemmer KZC                   6                     1   7
34 Liselotte Joling PSV                             6               6
  Milja Breed TORPEDO                                         6   6
  Monique Huizing NUENEN                         6                   6
37 Angela Giezen MONTFERLAND 5                                           5
  Karin van Dijk DE WELLEROBBEN   5                                         5
  Mariska van Doorn-van Oosterhout ARETHUSA                                       5     5
40 Anje Manuputty PSV                 4                           4
  Femke Hendrikx DZT'62                             4               4
42 Francisca Wagenvoort DE WATERRATTEN                                       3     3
  Natalie van der Hoeven ZV VLAARDINGEN/SCHIEDAM 3                                           3
44 Henriette Driesen-Joanknecht AQUA-NOVIO’94                         2                   2
  Martine Peterse ZV HOORN                                         2   2
  Mascha Schijvenaars DE ZILVERMEEUW 2                                           2
  Pascalle Janssen SG PATRICK-DE ROERSOPPERS           2                                 2
  Sanne de Roo DE DEVEL                 1             1             2
49 Ilse Stecher DE ZILVERMEEUW               1                             1
  Uitgedeeld   54 55  0 49 55 55  0 55 55 104  0 220 55  0 55 55 55 40 55 52 55  0 1124


 

Nr Wedstrijd Puntenoverzicht
1 10-06-2018 Huizen  alt
2 23-06-2018 Bodegraven  alt
3 29-06-2018 Leiden  alt
4 30-06-2018 Braakman  alt
5 01-07-2018 Sluis  alt
6 07-07-2018 Vianen  alt
7 08-07-2018 Culemborg  alt
8 14-07-2018 Strijen  alt
9 15-07-2018 Amsterdam  alt
10 21-07-2018 Hoorn  alt
11 22-07-2018 Medemblik  alt
12 28-07-2018 ONK  alt
13 29-07-2018 ONK  alt
14 11-08-2018 Medemblik  alt
15 26-08-2018 Oosterhout  alt
16 01-09-2018 Wilhelminadorp  alt
17 02-09-2018 Vlissingen  alt
18 08-09-2018 Sleeuwijk  alt
19 09-09-2018 Vught  alt
20 15-09-2018 Oss  alt
21 16-09-2018 Anna Paulowna  alt
22 22-09-2018 Maastricht  alt


 

Klik hier voor de puntentelling en de spelregels

 © George Sports 2018