GeorgeSports Logo

 

Open water

2018 2017 2016 2015
 
Verenigings-
klassement
VR
H
VR
D
SS
H
SS
D
VR
HM
VR
DM
SS
HM
SS
DM
 

Alternatief klassement Open Water zwemmen 2018 Schoolslag Heren

 

Plaats Naam Vereniging 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... 22 Totaal
1 Wietse Beerens DOMMELBAARZEN       20 30 10   30 20 20   10 60       200
2 Tim v d Berg ROTTERDAM SWIMMING 10 27   10 27 9   26 18     9 54       190
3 Olivier Jans RACING CLUB         24 8   25 16 18   5 48       144
4 Nicko Kamphuis DE WARANDE               21 10 14   7 36       88
5 Jeroen de Haan HET Y   24       6     8 12   6 30       86
6 Richard Kuipers TRIVIA           7     6 10     42       65
7 Klaas van Egmond DBD   21   19 12     6   4             62
8 Richard van der Horst DE MEER   30             12 16             58
9 Cas Louwarts ZWEMSPORT PARKSTAD       27 21                       48
10 Pieter Pijnenburg NUENEN           4   16 14     8         42
11 Rene van Oudenaarde ZOC (SG)       16 15                       31
12 Marijn Kagchelland ZPCH                   8   4 18       30
13 Dennis Wijbenga NOVA           5   17 4               26
  Guido Brink DE ZEEUWSE KUST       8 18                       26
15 Tjeerd van Stein LINK                         24       24
16 Hans Schoenmakers DAW               8         12       20
17 Hans Kruijt BZ&PC BODEGRAVEN   18                             18
18 Paul Oudendijk DAW           3     2 6   3         14
19 Harold Matla PSV           1   6         6       13
20 Coen de Ridder KOEWACHT       7                         7
21 Marco van Antwerpen STRIJEN       6                         6
22 Colin Degenaars ZPCH               4                 4
23 Jordi Martens ZDF               3                 3
24 Paul van den Heuvel ARETHUSA           2                     2
  Rick Nobels ZV HOORN                       2         2
26 Björn Bakker DE ZILVERMEEUW                       1         1
  Uitgedeeld   10 120  0 113 147 55  0 162 110 108  0 55 330  0  0  0 1210


 

Nr Wedstrijd Puntenoverzicht
1 10-06-2018 Huizen  alt
2 23-06-2018 Bodegraven  alt
3 29-06-2018 Leiden  alt
4 30-06-2018 Braakman  alt
5 01-07-2018 Sluis  alt
6 07-07-2018 Vianen  alt
7 08-07-2018 Culemborg  alt
8 14-07-2018 Strijen  alt
9 15-07-2018 Amsterdam  alt
10 21-07-2018 Hoorn  alt
11 22-07-2018 Medemblik  alt
12 28-07-2018 ONK  alt
13 29-07-2018 ONK  alt
14 11-08-2018 Medemblik  alt
15 26-08-2018 Oosterhout  
16 01-09-2018 Wilhelminadorp  
17 02-09-2018 Vlissingen  
18 08-09-2018 Sleeuwijk  
19 09-09-2018 Vught  
20 15-09-2018 Oss  
21 16-09-2018 Anna Paulowna  
22 22-09-2018 Maastricht  


 

Klik hier voor de puntentelling en de spelregels

 © George Sports 2018