GeorgeSports Logo

 

Open water

2018 2017 2016 2015
 
Verenigings-
klassement
VR
H
VR
D
SS
H
SS
D
VR
HM
VR
DM
SS
HM
SS
DM
 

Alternatief klassement Open Water zwemmen 2018 Vrije slag Heren

 

Plaats Naam Vereniging 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... 22 Totaal
1 Remco van Althuis PSV 40 36 37   52 32 42 48 36 38 32   48 70     511
2 Erno Vriens VZV   42 30   46 24 20 28 42 44 36 56 56 80     504
3 Olivier Jans HAGUE SWIMMING     30   20 49 52 50 50 32 67 64 72       486
4 Maikel vd Linden KIMBRIA 28 24 23 25 36 26 12 36 8 16 28 24 48 60     394
5 Lars Bottelier VZV             36 20   60   80 80 90     366
6 Timo Dinkelberg ALBION     23 18   10 28 58 20 54 30 72 26       339
7 David Kuijpers ORCA       30 58 44     52 20   48 64       316
8 Damian Martens HET Y 23 31 19   36 7 16   16 12 24 32 9       225
9 Jorgos Skotadis DE DOLFIJN                 40   40     100     180
10 Klaas v Beek  ZWEMSPORT PARKSTAD 17 20 6 14 30 5 14 22 6 8 21 8 5       176
11 Tenzin Tieman VZV 22 8 9   12 12 10 22 2 4 24   7 40     172
12 Jeffrey Camphens DWT 36 37 24     8 8   26       32       171
13 Sven Elfferich DE DOLFIJN   12 6   16 19 4 28 4 12 20 16 8       145
14 Timos Skotadis DE DOLFIJN                 20   36 40         96
15 Rinke Hiel KOEWACHT       19 14     8         24       65
16 Yuri Admiraal NUMANSDORP                     12     50     62
17 Marijn Kagchelland ZPCH   4         12       28   6       50
18 Pieter Pickhardt ZPC DE HOF (SG)     4       16   8   18           46
19 Vincent Dragt ZV HOORN 2 4   5             32           43
20 Marcel Schouten PSV             40                   40
  Thomas Jansen WVZ   40                             40
22 Fergil Hesterman HET Y 30   5     2       2             39
23 Jo-an Mudde ARETHUSA 6   1   4 4 8       12   3       38
24 Sander Provoost KOEWACHT   2       30                     32
25 Jerwin Tholen Z&PC ROTTERDAM                           30     30
26 Wietse Beerens DOMMELBAARZEN           28                     28
27 Aaron Hendriksen of Hendriks DE HAAIEN           27                     27
28 Bob de Vries AQUAPOLDRO                     24           24
  Yuri van Omme HOOGLAND           24                     24
30 Colin Degenaars ZPCH       2             20           22
31 Dario v Hulst ZWEMSPORT PARKSTAD             6       15           21
  Sjoerd Jongert OEZA           21                     21
33 Henry Turkenburg DE RIJN           18                     18
34 Ignacio Vaccaro DE DOLFIJN                     16           16
  Jan Brink DE ZEEUWSE KUST       16                         16
  John Dam ZIGNEA                     16           16
  Marcel Reefhuis WS TWENTE 9                   6   1       16
38 Dennis Leeuw MIJN ZWEMCOACH           15                     15
39 Lars van der Haijden ZWEMSPORT PARKSTAD       14                         14
  Rick Embregts DE WARANDE         6 4             4       14
41 Martijn Kornet ZWEMLUST-DEN HOMMEL             4       9           13
42 Erik Saan DE DUCK                     12           12
  Hans Willemsen ARETHUSA           12                     12
44 Bart Cooymans NUENEN               10                 10
45 Tristan Stam ZOB'66               9                 9
46 Jacob Mackloet SCHOTEJIL       8                         8
  Jordi Martens ZDF               8                 8
  Mark Godwaldt PSV                     8           8
49 Filip Roks ZDF               7                 7
  Rick Nobels ZV HOORN 3     4                         7
  Tristan Kloet ZOC (SG)   3           4                 7
52 Ivar Koevoet NJORD   6                             6
53 Jan-Willem van der Graaff PSV   5                             5
  Kristiaan Lenos LZ 1886 1             2         2       5
55 Boy Borreman LINK               4                 4
  Jorian Tanis SCHOTEJIL       4                         4
  Sander Seppen BZC BRANDENBURG                     4           4
58 Arjan Bellaart HET Y                     3           3
  Iwan Vos VZV 3                               3
  Tjeerd van Stein LINK     3                           3
  Tom van Gils DE ZEEUWSE KUST       3                         3
62 Kas van de Vaart ZPCH             2                   2
  Vincent Dermaux AQUADREAM       2                         2
64 Collin Schouten MSV ZEEMACHT   1                             1
  Richard Kuipers TRIVIA           1                     1
  Saco d Vries ZV HOORN       1                         1
  Uitgedeeld   220 275 220 165 330 422 330 364 330 302 593 440 495 520  0  0 5006


 

Nr Wedstrijd Puntenoverzicht
1 10-06-2018 Huizen  alt
2 23-06-2018 Bodegraven  alt
3 29-06-2018 Leiden  alt
4 30-06-2018 Braakman  alt
5 01-07-2018 Sluis  alt
6 07-07-2018 Vianen  alt
7 08-07-2018 Culemborg  alt
8 14-07-2018 Strijen  alt
9 15-07-2018 Amsterdam  alt
10 21-07-2018 Hoorn  alt
11 22-07-2018 Medemblik  alt
12 28-07-2018 ONK  alt
13 29-07-2018 ONK  alt
14 11-08-2018 Medemblik  alt
15 26-08-2018 Oosterhout  
16 01-09-2018 Wilhelminadorp  
17 02-09-2018 Vlissingen  
18 08-09-2018 Sleeuwijk  
19 09-09-2018 Vught  
20 15-09-2018 Oss  
21 16-09-2018 Anna Paulowna  
22 22-09-2018 Maastricht  


 

Klik hier voor de puntentelling en de spelregels

 © George Sports 2018